O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

środa, 22 grudnia 2010

A Święta tuż tuż....

Te najpiękniejsze Świeta w roku, ciepłe ciepłem bliskich sobie serc, Święta pachnące wypiekami, naznaczone oczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę, na bliskich rozsianych po różnych zakątkach kraju i świata, teraz podróżujących, aby zasiąść przy wigilijnym stole. Święta głoszące Radość, Pokój, Miłość, bo narodził się Pan, Zbawiciel nas wszystkich, Emmanuel-"Bóg z nami".

Krzątając się po domu pospiesznie, przygotowując wypieki, lukrując pachnące pierniki, strojąc wigilijne drzewka nie zapomnijmy przytulić się sercem do Chrystusa, Maleńkiego - to sa Jego urodziny!

Jezus malusieńki, leży wśród stajenki...

"Pomódlmy się w Noc Betlejemska..." ks. Jan Twardowski

Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplatało,
węzły, konflikty, powikłania.

By anioł podań każdy dramat
aż do rozdziału ostatniego,
kładąc na serce pogmatwane,
jak na osiołka - kompres śniegu.

Aby wątpiący się rozpłakał
na cud czekając w swej kolejce,
a Matka Boska - cichych, ufnych -
jak ciepły pled wzięła na ręce.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Najpiękniejsze życzenia Bożonarodzeniowe od całej ekipy Dobrych Życzeń - przyjmijcie!

Zachęcamy Was do wysyłania, rozsyłania, posyłania pięknych kartek Świątecznych przygotowanych z myślą o Was i Waszych bliskich...ale nie tylko to; PO RAZ PIERWSZY PROPONUJEMY BOŻONARODZENIOWE E-KARTKI VIDEO! Zrób najbliższym niespodziankę!

DobreZyczenia.com - portal promujący dobre wartości, oferujący wartościowe, piękne e-kartki oraz życzenia na każdą okazję i dla każdego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz