O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

niedziela, 5 grudnia 2010

A co dla Ciebie ma Świety Mikołaj?

Już za parę chwil swoją wedrówkę rozpoczyna Święty Mikołaj. Pewnie niepostrzeżenie (jak to bywa w Jego zwyczaju) zawita również do Twego domu. Warto więc zastanowić sie czy byłaś/byłeś grzeczny przez cały ten rok... Już wkrótce się przekonasz. Mamy nadzieję, że sympatycy naszego portalu DobreZyczenia.com zasłużą na worek pełen prezentów, czego z całego serca wszystkim życzymy.
Zachęcamy też gorąco wszystkich do wysyłania swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym kartek na Mikołaja oraz przygotowanych na tę okazję życzeń.

Kartka na Mikołaja

Pozdrawiamy i zachęcamy również do skorzystania z możliwości zostawienia na naszym blogu komentarzy i podzielenia się z nami tym, czym w tym roku zaskoczył Cię nasz poczciwy, dobroduszny Święty Mikołaj.

Redakcja portalu DobreZyczenia.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz