O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

czwartek, 30 grudnia 2010

Noworocznie

31 grudnia, ostatni dzień roku, dzień retrospekcji, dzień podsumowań, dzień w którym wielu z nas składa sobie samym tradycyjne już "postanowienia". Ostatni dzień roku, który przeżywać będziemy różnie: na wielkich, małych i malutkich balach, kameralnie wśród przyjaciół, szalejąc na nartach, a może wybierzemy samotny wieczór przy świecach, ulubionej muzyce czy ksiażce... jakikolwiek będzie scenariusz tej nadchodzącej Nocy Sylwestrowej, wielu z nas w Nowym Roku upatruje nową nadzieję, nowy początek, nową szanse... tak i my, ekipa Dobrych Życzeń, wpatrujemy się w rok 2011 z nową nadzieją. Tej szczególnej - Sylwestrowej nocy, składamy Wam noworoczne życzenia - wierszem pisane:

Nowy roczku (2011) przynieść chciej...

Udanej Sylwestrowej nocy! Niech Nowy Rok 2011 przyniesie dobro i pomyślność. Niech się spełniają plany i nadzieje.

Nowy Rok... Nowy początek... Nowe nadzieje

Zapraszamy do wysyłania naszych oryginalnych, noworocznych e-kartek! Możesz zobaczyć je tutaj :0) stąd też możesz je wysłać.

Do siego Roku!

Ekipa Dobrych Życzeń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz