O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

środa, 23 listopada 2011

Moje Thanksgiving

Thanksgiving - świętowane za oceanem. Kojarzone głownie ze świeżo wyciągniętym z pieca, pachnącym, wypchanym farszem indykiem. Wokół jesień i bajecznie kolorowa przyroda. Piękne święto, święto wdzięczności skierowanej ku Bogu, oryginalnie obchodzone przez pierwszych białych osadników kolonii amerykańskiej, którzy zdołali przeżyć swą pierwszą, srogą zimę na nowej ziemi.

Jeśli masz rodzinę, krewnych czy znajomych w USA, to święto jest pewnie Ci bliskie.

Moje refleksje na dziś są takie - dlaczego tak trudno nam dziękować codziennie, dlaczego tak łatwo poddajemy się zniechęceniu, przygnębieniu i apatii w obliczu nie-spełnionych naszych oczekiwań. Dlaczego musimy stracić lub być poddani trudom, czasem ekstremalnym, aby nasze serca wzbiły się do Nieba z wdzięcznością?

Jak lekkie i odporne na pesymizm i nie sprzyjające okoliczności zewnetrzne jest serce wdzieczne.

Jaką siłę tworzenia zaczerpniętą ze źródeł samego Boga ma serce wdzieczne.

Thanksgiving, after all, is a word of action.

Pięknego Święta Dziękczynienia dla Was wszystkich, którzy je obchodzicie!

Happy Thanksgiving

z pozdrowieniami i życzeniami,

Ekipa Dobrych Życzeń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz