O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

poniedziałek, 7 listopada 2011

Czy Tobie też się to zdarza?

Zwlekanie, odwlekanie…

Odwlekanie na później...
Czekanie ze zrobieniem czegoś na "odpowiedni czas"...
Odkładanie ad acta rzeczy, które wydają mi się dziś nie przemyślane jeszcze do końca, nie doskonałe w moim odczuciu, które potem rozwiewają się gdzieś ostatecznie w zmęczeniu i zabieganiu dnia...

Czasem po prostu jakaś niewytłumaczalna ociężałość ciała i ducha dopada mnie i nie pozwala działać - choć głowa pełna projektów i marzeń!

Wiele pomysłów, z których mogłyby się zrodzić dobre dzieła, nigdy nie ujrzy światła dziennego z takiej czy innej przyczyny.

Dlatego chyba tak ważne jest, aby zatrzymać się od czasu do czasu, wyciszyć, przenieść na papier projekty i marzenia. Przypatrzyć się im uważnie. Posortować, posegregować. I według uznania - urzeczywistniać nasze dzieła! I nie cofnąć się ani nie zatrzymać w drodze.

Niech dobre dzieła nie czekają na jutro

Inspiracje - dla Ciebie!

Pozdrawiamy! Ekipa Dobrych Życzeń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz