O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

sobota, 23 kwietnia 2011

Wielkanoc, Misterium Krzyża, Radość Niedzieli Zmartwychwstania

Największe z chrześcijańskich świąt - Święta Wielkiej Nocy - nocy Zmartwychwstania Chrystusa.

Dlaczego największe i jednocześnie najbardziej zasadnicze dla naszej wiary?

Oto bez śmierci Zbawiciela nie byłoby zbawionych; nie byłoby wieczności z Bogiem, a bramy Raju pozostałyby zamknięte dla człowieka. W zamian za najwyższą ofiarę, Chrystus zatryumfował nad szatanem, i odzyskał wszystkie przywileje dane nam, ludziom, przez Boga Ojca w Raju i przekazał je na powrót człowiekowi. Teraz, w potężnym imieniu Tryumfującego Jezusa, my również mamy autorytet nad szatanem, i w tym Imieniu nasze Zbawienie, ochrona, siła, bezpieczeństwo. "Jezu, wspomnij na mnie, jak przyjdziesz do swego królestwa"[Łk.23,42]

Zapraszamy do świętowania i dzielenia się radością tych pięknych Świąt z bliskimi i dalekimi! Tutaj znajdziesz Wielkanocne ekartki, video kartki i życzenia.

Życzenia Wesołego Alleluja!


Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!

Chrystus żyje, zmartwychwstan jest...

Życzenia pięknego przeżycia Świąt Wielkiej Nocy kierujemy do Was Wszystkich. Pozdrawiamy Wielkanocnie!

Ekipa Dobrych Życzeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz