O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

sobota, 30 kwietnia 2011

Papież Jan Paweł II Beatyfikowany!

1 maja 2011 błogosławionym ogłoszony będzie Sługa Boży papież Jan Paweł II. Wielki człowiek, wielki Polak, nasz brat w Chrystusie. Historia Jego życia i pontyfikatu wypełniła całe tomy. On sam jest autorem wielu pism, encyklik, medytacji i dramatów. Poniżej fragment bardzo już słynnego dziś "Tryptyku rzymskiego"

ŹRÓDŁO.
"Zatoka lasu zstępuje w rytmie górskich potoków...
Jeśli chcesz znaleźć źródło, musisz iść do góry, pod prąd.
Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj, wiesz,
że ono musi tu gdzieś być - Gdzie jesteś, źródło?...
Gdzie jesteś, źródło?! Cisza...
Strumieniu, leśny strumieniu, odsłoń mi tajemnicę swego początku!
(Cisza - dlaczego milczysz? Jakże starannie ukryłeś tajemnicę twego początku.) Pozwól mi wargi umoczyć w źródlanej wodzie odczuć świeżość, ożywczą świeżość".

Chcesz znaleźć źródło: musisz iść pod prąd

Podziel się z innymi radością tego dnia, dnia beatyfikacji Jana Pawła II. Przygotowaliśmy na tą szczególną okazję oryginalne i interesujące ekartki i video kartki, będące zapisem pięknych chwił z życia Błogosławionego, oraz Jego myśli, zapiski i medytacje i fragmenty pism


Polecamy również film dokumentalny o życiu Jana Pawła II, zatytułowany "Szukałem Was", zapowiedź tej filmowej opowieści o Wielkim Papieżu znajdziesz tutaj.

"Totus Tuus" wołamy za Papieżem, powierzając Matce Boga życie nasze, naszych dzieci, rodzin, losy Polski i świata XXI wieku. "Totus Tuus!"

Pozdrawiamy! Ekipa Dobrych Życzeń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz