O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

czwartek, 31 marca 2011

Prima Aprilis - April Fools' Day - Dzień żartów, dowcipów i psot.

Kto nie lubi śmiać się czy dowcipkować? Niejednokrotnie chodzą nam po głowach rozmaite kawały.
1 kwiecień to ten szczególny dzień w roku, kiedy psoty i figle mogą zaskoczyć niejednego z nas.

Bawmy się więc, żartujmy i śmiejmy. Niech będzie to czas radości :)

Na Prima Aprilis mam wielką ochotę spłatać komuś figla czy niejedną psotę

Na Prima Aprilis przygotowaliśmy kilka ekartek, które możesz wysłać do rodziny, przyjaciół i znajomych. Natomiast w sekcji życzeń znajdziesz rozmaite prima aprilisowe wierszyki i rymowanki.

Nie przegap swojej szansy na spłatanie jakiegoś figla czy psoty. Popuść wodze fantazji, tak by Prima Aprilis był dla Ciebie i ludzi wokół Ciebie dniem śmiechu i radości :)

Pamiętaj, DobreZyczenia.com to portal oferujący kartki i życzenia na każdą okazję i dla każdego, który stworzony został również po to, by promować dobre wartości. Odwiedź nasz serwis, skorzystaj z tego co mamy do zaoferowania, a jeśli do co znajdziesz spodoba Ci się, to nie zapomnij polecić nas innym.

Redakcja portalu DobreZyczenia.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz