O nas

Na naszym portalu proponujemy jedyne i niepowtarzalne Dobre Kartki i Dobre Życzenia! Wierzymy, że staną się one inspiracją dla Ciebie i tych wszystkich, do których są kierowane. DobreZyczenia.com to miejsce, gdzie znajdziesz sposób na przekazanie Swoim bliskim i ukochanym tego, co czujesz. Jeśli trudno Ci dobrać słowa, tutaj z łatwością je odnajdziesz, wiecej, odnajdziesz też Dobrą Kartkę, która zaniesie te słowa do osoby, która na nie czeka.

czwartek, 25 marca 2010

Boża miłość względem nas

Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się kiedykolwiek jak bardzo Bóg nas ukochał? Może w czasie wielkiego postu, warto zatrzymać się na chwilę w pędzie codziennego życia, by spróbować sobie na to właśnie pytanie odpowiedzieć. Wkrótce rozpocznie się Wielki Tydzień, czas szczególny, kiedy Kościół przypomina nam o tajemnicy cierpienia Chrystusa Jezusa, która przeplata się jednocześnie z ogromem Bożej miłości wobec każdego człowieka. Miłości do Ciebie i mnie.
Jezus w noc przed swoją śmiercią na krzyżu powiedział, że: "nikt nie ma większej miłości od tej, kiedy ktoś oddaje życie swoje za przyjaciół swoich".
Jezus kocha Cię i pragnie, abyś otworzył swoje serce, swoje życie na Jego miłość. Nie bój się odpowiedzieć na Bożą miłość, bo tak naprawdę tylko w Nim nasze życie ma sens.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z pięknych życzeń wielkanocnych dostępnych już teraz na portalu DobreZyczenia.com. Wyślij do swojej rodziny, przyjacioł i znajomym e-kartkę na tę własnie okazję. Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą dla wszystkich czasem radości, pokoju i nadzei jaką mamy w Jezusie, ale i czasem refleksji nad Bożą miłością wobec każdego z nas.


Albowiem tak Bóg...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz